Rendezvényszervezési Osztály

Rendezvényszervező Osztály
NévPozícióE-mail cím
Varju Benjamin Elnök benjaminvarju@gmail.com
Óhidi-Légmán Erik Osztályvezető ohidilegmanerik@gmail.com
Adamkó Dániel Rendezvényszervező adamko.dani@gmail.com
Bittner Cintia Rendezvényszervező bittner.cintia@outlook.com
Dobai Laura Rendezvényszervező dobai.laura98@gmail.com
Gaál Villő Rendezvényszervező villo.gaal@gmail.com
Gyergyói Eszter Rendezvényszervező esztergyergyoi99@gmail.com
Hegyi István Rendezvényszervező ihegyi500@gmail.com
Horváth Katrin Rendezvényszervező hkatrin1998@gmail.com
Kiss Henriett Rendezvényszervező henriett1kiss1@gmail.com
Kovács Rita Rendezvényszervező k.ritaa.99@gmail.com
Murai Patrícia Rendezvényszervező m.patus96@gmail.com
Óhidi-Légmán András Imre Rendezvényszervező legmanandras@freemail.hu
Soós Georgina Mária Rendezvényszervező soos_gina@yahoo.com
Trovencsák Petra Rendezvényszervező petra.trovencsak@gmail.com
Aradi Lilla Fotós aradi.lilla@gmail.com
Banai Alex Róbert Fotós, Videós xalexx19@gmail.com
Boda András Fotós bodabandika@gmail.com
Bradics Péter Fotós bradicsp99@gmail.com
Horváth Tünde Anna Fotós htunde4@gmail.clm
Huber Anita Fotós Anita.huber1239@gmail.com
Kovács Eszter Fotós kovacs.eszter9901@gmail.com
Lehel Vanda Fotós lehelvanda14@gmail.com
Mátó Dávid Fotós matodavid95@gmail.com
Szili Dániel Fotós szilidaniel98@gmail.com
Dávid Márk Designer dmark655@gmail.com
Leiner Dorottya Designer leiner.dorottya@gmail.com
Nagy István Designer mrtireal@gmail.com

Operettszínház kedvezmények

Elérhetőség

Cím: 9026 Győr Egyetem tér 1. - Mutifunkciós Épület EHÖK iroda

E-mail: hok@sze.hu

EHÖK elérhetőségek 

Facebook oldal

Kisház - ÚT 106 (AKIK)

Hallgatói Információs és Szolgáltató Központ

hétfő - csütörtök: 8:00 - 16:00*

péntek: 8:00 - 14:00*

*ebédszünetben zárva: 12:20-12:50

Szolgatáltatások:

  • információ nyújtás: pályázatokról, támogatásokról
  • diákhitel ügyintézés
  • GyőrBike ügyintézés
  • Nyomtatás, fénymásolás, scannelés
  • stb.

További információk

HÖK Események

Levelező tagozat óráinak időpontja 2019. november 15. - 2019. november 16.
Gólya és Öregdiák Bál 2019. november 15.
Ez az a nap! Roadshow 2019. november 16. 19:00 - 23:00
XIV. Regionális Állásbörze 2019. november 19.
Területi Innovációs Platform 2019. november 19. 09:30 - 15:00
Levelező tagozat óráinak időpontja 2019. november 22. - 2019. november 23.
Záróvizsga jelentkezési időszak 2019. november 28. - 2019. december 12.

Térkép