Rendezvényszervezési Osztály

Rendezvényszervezési Osztály
NévPozícióE-mail cím
Óhidi-Légmán Erik Osztályvezető ohidilegmanerik@gmail.com
Adamkó Dániel rendezvényszervező adamko.dani@gmail.com
Dobai Laura rendezvényszervező dobai.laura98@gmail.com
Kocsis Alexandra rendezvényszervező szandika021@gmail.com
Kocsis Dóra rendezvényszervező dorakocsis96@gmail.com
Simon Bence Tamás rendezvényszervező simon.bence.tamas@gmail.com
Bittner Cintia rendezvényszervező bittner.cintia@outlook.com
Hegyi István rendezvényszervező ihegyi500@gmail.com
Jánoki Zsolt rendezvényszervező zsoltjanoki@gmail.com
Kovács Rita rendezvényszervező k.ritaa.99@gmail.com
Nagy Rebeka rendezvényszervező nagyrebeka92@gmail.com
Varga Dominik rendezvényszervező varga.dominik@outlook.com
Kajdy Géza rendezvényszervező kajdy.geza@gmail.com
Orosz Dávid rendezvényszervező david.sc12@gmail.com
Trovencsák Petra rendezvényszervező trovencsak.petra@gmail.com
Szabó Dávid Dömötör fotós szabo.davix@gmail.com
Aradi Lilla fotós aradi.lilla@gmail.com
Banai Alex Róbert fotós xalexx19@gmail.com
Boda András fotós bodabandika@gmail.com
Buda Bence videós, fotós b.bence006@gmail.com
Csizmazia Krisztián fotós kiki.csizmazia@gmail.com
Czupi Cintia Marianna fotós czupicintia@gmail.com
Dávid Márk fotós dmark655@gmail.com
Göntér Anna fotós gonteranna1211@gmail.com
Kovács Eszter fotós sztovacs@freemail.hu
Kun Zoltán fotós kunzoltan@gmail.com
Kutas Lajos fotós lajos.kutas4@gmail.com
Lehel Vanda Laura fotós lehelvanda14@gmali.com
Májer Csaba József fotós majer.csaba.jozsef@gmail.com
Mátó Dávid fotós matodavid95@gmail.com
Matyus Ákos fotós matyus.a1@gmail.com
Nagy Alexandra Tünde fotós nagyszaszi17@gmail.com
Rácz Viktória Gabriella fotós racz.viktoria@ga.sze.hu
Serman Adriána fotós sermanadriana97@gmail.com
Szili Dániel videós szilidaniel98@gmail.com
Varga Orsolya fotós vargaorsi96@gmail.com
Horváth Gábor designer gabo980301@gmail.com
Leiner Dorottya designer leiner.dorottya@gmail.com
Nagy István designer mrtireal@gmail.com
Péter Dániel designer Proethus@gmail.com
Suplicz Anna Adél designer, illusztrátor zoya9701@gmail.com
Szekeres Máté designer szekeresmate36@gmail.com

OTHV kérdőívek

Elérhetőség

Cím: 9026 Győr Egyetem tér 1. - Mutifunkciós Épület EHÖK iroda

E-mail: hok@sze.hu

EHÖK elérhetőségek 

Facebook oldal

Kisház - ÚT 106 (AKIK)

Hallgatói Információs és Szolgáltató Központ

Nyitvatartás (vizsgaidőszakban):

Hétfő - Csütörtök: 09:00 - 14:00*

Péntek: 9:00 - 14:00*

*ebédszünetben zárva: 12:20-12:50

Szolgatáltatások:

  • információ nyújtás: pályázatokról, támogatásokról
  • diákhitel ügyintézés
  • vonatjegy, vasúti bérlet árusítás
  • GyőrBike ügyintézés
  • Nyomtatás, fénymásolás, scannelés
  • Sportpártolói
  • stb.

További információk

Tanulmányi Osztály fogadási idő

 A Központi Tanulmányi Osztályon és a
kihelyezett Tanulmányi Osztályokon (AK, MÉK)
az alábbi fogadási idő érvényes

Ügyintézés csak a kiírt időpontokban!

ÜGYFÉLFOGADÁS

2019. január 7-31. között

Nappali tagozat

Kedd 9.00-10.00
Szerda

 

9.00-10.00

13.00-14.00

Csütörtök

13.00 – 14.00

 
Kizárólag Levelező és Távoktatásos hallgatók számára

2019. január 11.

2019. január 18.

2019. január 25.

(pénteki napokon)

13:00 - 15:00
MÉK-es levelező hallgatóknak
a pénteki nyitva tartás

9.00-11.00

telefonos ügyfélfogadás

13:00 - 15:00 kedd

08:00 - 10:00 csütörtök

HÖK Események

Bejelentkezés a 2018/19. tanév II. félévére 2019. január 24. 06:00 - 2019. február 2. 23:55
Kollégiumi MSc-s és pótjelentkezés 2019. január 24. 12:00 - 2019. január 28. 23:55
Vizsgaidőszak vége 2019. január 26. 00:00 - 01:00
MÉK Gazdász Bál 2019. január 26. 18:00 - 23:00
Szenátusi ülés 2019. január 28. 14:00 - 16:00
Méltányossági vizsgák 2019. január 30. 00:00 - 2019. február 2. 23:00
Beiratkozás 2019. január 31. 00:00 - 2019. február 1. 23:00
Téli záróvizsga időszak vége 2019. február 1. 00:00 - 01:00

Térkép