Rendezvényszervezési Osztály

Rendezvényszervező Osztály
NévPozícióE-mail cím
Varju Benjamin Elnök benjaminvarju@gmail.com
Óhidi-Légmán Erik Osztályvezető ohidilegmanerik@gmail.com
Adamkó Dániel Rendezvényszervező adamko.dani@gmail.com
Bittner Cintia Rendezvényszervező bittner.cintia@outlook.com
Dobai Laura Rendezvényszervező dobai.laura98@gmail.com
Gaál Villő Rendezvényszervező villo.gaal@gmail.com
Gyergyói Eszter Rendezvényszervező esztergyergyoi99@gmail.com
Hegyi István Rendezvényszervező ihegyi500@gmail.com
Horváth Katrin Rendezvényszervező hkatrin1998@gmail.com
Kiss Henriett Rendezvényszervező henriett1kiss1@gmail.com
Kovács Rita Rendezvényszervező k.ritaa.99@gmail.com
Murai Patrícia Rendezvényszervező m.patus96@gmail.com
Óhidi-Légmán András Imre Rendezvényszervező legmanandras@freemail.hu
Soós Georgina Mária Rendezvényszervező soos_gina@yahoo.com
Trovencsák Petra Rendezvényszervező petra.trovencsak@gmail.com
Aradi Lilla Fotós aradi.lilla@gmail.com
Banai Alex Róbert Fotós, Videós xalexx19@gmail.com
Boda András Fotós bodabandika@gmail.com
Bradics Péter Fotós bradicsp99@gmail.com
Horváth Tünde Anna Fotós htunde4@gmail.clm
Huber Anita Fotós Anita.huber1239@gmail.com
Kovács Eszter Fotós kovacs.eszter9901@gmail.com
Lehel Vanda Fotós lehelvanda14@gmail.com
Mátó Dávid Fotós matodavid95@gmail.com
Szili Dániel Fotós szilidaniel98@gmail.com
Dávid Márk Designer dmark655@gmail.com
Leiner Dorottya Designer leiner.dorottya@gmail.com
Nagy István Designer mrtireal@gmail.com

Elérhetőség

Cím: 9026 Győr Egyetem tér 1. - Mutifunkciós Épület EHÖK iroda

E-mail: hok@sze.hu

EHÖK elérhetőségek 

Facebook oldal

Kisház - ÚT 106 (AKIK)

Hallgatói Információs és Szolgáltató Központ

Nyitvatartás:

Hétfő - Csütörtök: 09:00 - 16:00*

Péntek: 9:00 - 14:00*

*ebédszünetben zárva: 12:20-12:50

Szolgatáltatások:

  • információ nyújtás: pályázatokról, támogatásokról
  • diákhitel ügyintézés
  • vonatjegy, vasúti bérlet árusítás
  • GyőrBike ügyintézés
  • Nyomtatás, fénymásolás, scannelés
  • Sportpártolói
  • stb.

További információk

HÖK Események

Fiatalok IstenTisztelete 2019. március 24. 20:00 - 22:00
Szenátusi Ülés 2019. március 25. 14:00 - 16:00
Elektronikus ZH nap 2019. március 27.
Véradás 2019. március 27. 10:00 - 16:00
Relaxáció a mindennapokban 2019. március 27. 18:00 - 19:30
Hallgatói klubkoncert 2019. március 27. 19:00 - 23:00
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontjai 2019. március 29. - 2019. március 30.
Fiatalok IstenTisztelete 2019. március 31. 20:00 - 21:00
Jézus élete - Beszélgetős estek 2019. április 1. 19:00 - 21:00

Térkép