Létrehozva: 2018.04.11. 13:32| Frissítve: 2018.04.11. 15:51 |
A 2017/18-as tanév tavaszi félévében sikeresen lezárultak a hallgatói képviselő választások!
Több, mint a nappali tagozatos hallgatók létszámának 25%-a adta le szavazatát április első hetében, így a választás érvényesnek bizonyult.
AHJK DFK ÉÉKK GIVK ESK AK MÉK
Kar |
Szak |
Évfolyam |
Jelölt |
AHJK |
Járműmérnöki BSc |
1. |
Sárközi Kristóf |
4. |
Tóth Attila Péter |
Környezetmérnöki BSc |
1. |
Gregosits Dalma |
2. |
Hartal Eszter |
Logisztikai mérnöki BSc |
1. |
Nyári Zoltán |
Mónus Gyula |
Sziffer Borbála Anna |
2. |
Juhász Péter |
Ekker Bálint |
3. |
Kárpáti Ágnes |
Műszaki Menedzser BSc |
1. |
Darabont Eszter |
2. |
Nagy Patrícia |
3. |
Menyhárt Laura |
Bán Bianka |
DFK |
Igazságügyi igazgatási BSc |
1. |
Vass Júlia |
2. |
Horváth Martin |
Unger Bence |
Jogász (Egyetemi képzés) |
1. |
Szabó Tamás |
Fábián Balázs |
2. |
Gábriel Zoltán János |
4. |
Szépvölgyi Enikő |
Takó Dalma |
Jogi (Felsőfokú szakképzés) |
1. |
Fézler Krisztina |
Munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási BSc |
1 |
Orosz Szonja |
ÉÉKK |
Építészmérnök Egységes, osztatlan |
1. |
Csepei Ferenc |
Orbán Vanessza |
2. |
Mihalcsik András |
Győri Sára Rózsa |
3. |
Kapuvári Attila |
Takács Gábor |
4. |
Kocsis Dóra Ilona |
Építészmérnöki BSc. |
1. |
Kalmár Zsolt |
Lendvai Dorina Irma |
2. |
Pécsi András |
Rozman Alexandra |
Építőmérnöki szakcsoport |
1. |
Mentusz Petra |
Schram Erik |
3. |
Horváth Tamás Béla |
4. |
Tóth Tamás |
Közlekedésmérnöki BSc./MSc. |
2. |
Palicska Ádám |
Kanizsai Máté |
3. |
Szalatnai Balázs |
GIVK |
Gépészmérnöki BSc |
1. |
Godó Zénó |
Jobb Gábor |
Nagy Balázs |
Kapusi Dorottya |
2. |
Simon Márton |
3. |
Révész Gergő |
Börcs Dávid |
Mechatronikai mérnök BSc |
1. |
Németh Dániel |
3. |
Illés Kristóf |
Mérnök Informatikus MSc |
3. |
Horváth Márton |
Villamosmérnöki BSc |
1. |
Sztruhár Szilvia Kíra |
Szilvás Richárd |
2. |
Kovács Árpád |
ESK |
Ápolás és betegellátás - Szülésznő szakirány (Alapképzés (BA/BSc)) |
1. |
Báró Szabina |
2. |
Szécsi Kitti |
Egészségügyi szervező BSc |
1. |
Cserháti Helga |
2. |
Benedek Andrea |
3. |
Varga Sarolta |
Rekreációszervezés és egészségfejlesztés (Alapképzés (BA/BSc)) |
2. |
Kálmán Tamara |
Sport- és rekreációszervezés (Alapképzés (BA/BSc)) |
1. |
Vona Dorina |
Szépvölgyi Virág |
AK |
Gyógypedagógia (Alapképzés (BA/BSc)) |
1. |
Boa Zsófia |
Balogh Sára Borbála |
Binder-Takács Eszter |
2. |
Holes Alexandra |
Szalai Flóra |
Nemzetközi Tanulmányok BA |
1. |
Bene Márkó |
Szociálpedagógia (BA/BSc) |
1. |
Nagy Hajnalka |
2. |
Schikkerová Alexandra |
Tanító (BA/BSc) |
1. |
Fenesi Alíz |
MÉK |
Agrármérnöki (Egységes, osztatlan képzés (osztatlan)) |
1. |
Papp László |
Élelmiszermérnöki (Alapképzés (BA/BSc)) |
4. |
Hosszu Bence |
Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki (Alapképzés (BA/BSc)) |
2. |
Szalkai-Tóth Leila |
Környezetgazdálkodási agrármérnöki (Alapképzés (BA/BSc)) |
2. |
Varju Bianka |
Mezőgazdasági mérnöki (Alapképzés (BA/BSc)) |
2. |
Marácz Noémi |
Növényorvosi (Mesterképzés (MA/MSc)) |
1.-2. |
Szabó Gergely |