MÁV Zrt. felsőfokú ösztöndíj pályázat

Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy a MÁV Zrt. felsőfokú ösztöndíj lehetőséget hirdet BA/BSc vagy MA/MSc illetve osztatlan képzésben résztvevő, a vasút iránt érdeklődő szakmailag elkötelezett hallgatók részére. Az ösztöndíj program célja a szakmai gyakorlati ismeretek elmélyítését támogató vállalati tapasztalatszerzés és pénzügyi hozzájárulás biztosítása.

A pályázati kérelmeket MÁV-csoport weboldalán erre kialakított űrlapon keresztül kell megküldeni:

Jelentkezési határidő: 2018. november 16.

Legyél te is ösztöndíjas hallgató a MÁV-csoport valamelyik vállalatánál!

Ha szeretnél gyakorlati tapasztalatot szerezni már az egyetemi tanulmányaid alatt és a jövőben szeretnél egy nagyvállalatnál dolgozni akkor várjuk jelentkezésedet az ösztöndíj programunkba!

Az ösztöndíj célja

BA/BSc vagy MA/MSc illetve osztatlan képzésben résztvevő, szakmailag elkötelezett, átlagosnál jobb teljesítményt nyújtó hallgatók részére, szakmai gyakorlati ismeretek elmélyítését támogató vállalati tapasztalatszerzés és pénzügyi hozzájárulás biztosítása.

Amit ajánlunk

• betekintés egy országos hálózattal rendelkező vállalatcsoport életébe és a vasút működésébe
  • havi 20 órában komplex szakmai tapasztalatszerzés
  • folyamatos mentori és konzulensi támogatás
  • karrier építési és biztos elhelyezkedési lehetőség
  • ösztöndíj folyósítása

A pályázat benyújtásának feltételei

• aktív hallgatói jogviszony alap-, mesterképzési vagy osztatlan szakon
  • kutatási, érdeklődési területe a vasút

A pályázatok értékelését követően a pályázóknak kiválasztási eljáráson és orvosi alkalmassági vizsgálaton kell részt venni. A pályázat sikerességéről e-mailben küldünk értesítést.

A pályázat elbírálása során előnyt jelent

• angol nyelvtudás
  • tudományos diákköri tevékenység, demonstrátori tevékenység

JELENTKEZEM A MÁV ZRT. FELSŐOKTATÁSI ÖSZTÖNDÍJ PROGRAMJÁRA