Magyar Energetikus Hallgatók Negyedik Találkozója

Négynapos szakmai konferencia Budapesten

szakmai bemutatók, előadások, üzemlátogatások

Hozd el barátaidat egy szakmai csapatversenyre!

További információk és jelentkezés (határidő: december 9.)
n6.metit.hu

Előzetes programterv

Részletes programterv letölthető ITT.

2019.01.24. CSÜTÖRTÖK

Regisztráció 11:00-14:00

Szabad program

2019.01.25. PÉNTEK

Üzemlátogatások

Megnyitó

Előadások

Állófogadás

2019.01.26. SZOMBAT

Vetélkedő

Gálavacsora

2019.01.27. VASÁRNAP

Előadások

Eredményhirdetés

Jelentkezési Feltételek

A jelentkezési űrlap kitöltésével a Találkozóra jelentkező csapat elfogadja az alábbi feltételeket:

1. A Szervezők véleménye szerint fontos, hogy a Találkozón minél több fiatal vegyen részt.
    Ennek ellenére, mivel a Találkozó helyszíneinek befogadóképessége véges, a Szervezőknek joga van bizonyos csapatok jelentkezését elutasítani. Összesen 10 csapat jelentkezését áll módunkban elfogadni.
  2. A Csapatok a jelentkezésükről visszaigazolást kapnak, amely nem jelenti a jelentkezés elfogadását.
  3. A jelentkezés elfogadása vagy elutasítása nem kizárólag annak beérkezésétől függ, de értékelési szempont, lásd 5. a..
  4. A jelentkezési határidő: 2018. december 9. 23:59.
  5. A Szervezők véleménye szerint fontos, hogy a résztvevő csapatok az energetika minél szélesebb spektrumát képviseljék. Ennek érdekében bizonyos esetekben – pl. azonos Egyetem vagy azonos szakterület – a Szervezők egy, legfeljebb egy oldalas motivációs levelet kérhetnek a Csapattól. A motivációs levél elkészítésére 4 munkanap áll a Csapat rendelkezésére.
  6. Elbírálási szempontok:
    Jelentkezés beérkezésének ideje
    Csapat által képviselt szakterület relevanciája a már említett spektrum szélesítését illetően

7. A jelentkezés elfogadására vagy elutasítására a jelentkezési határidő lejáratát követő nyolc munkanapon belül kerül sor.
  8. A fizetési határidő a jelentkezés elfogadásának idejétől függetlenül.
    2018. december 15. 23:59.
    (Indokolt esetben későbbi fizetés is lehetséges, de erről egyeztetni szükséges a Szervezőkkel.)
  9. A jelentkezés elfogadásának előrelátható valószínűségéről, a már jelentkezett csapatok számáról a Szervezők örömmel tájékoztatják a jelentkezési szándékkal rendelkezőket.