Hallgatói Média és Portálkezelő Csoport

Hallgatói Média- és Portálkezelő Csoport
Név Pozíció Telefonszám E-mail cím
Horváth Márton szervezeti vezető 30/476-0664 horvathmarton.hm@gmail.com
Adminisztrátor Munkacsoport
Szecsődi Tamás munkacsoport-vezető 30/238-3191 szttomy@live.com
Boda András adminisztrátor 30/301-6559 bodabandika@gmail.com
Péter Dániel adminisztrátor 30/408-0106 proethus@gmail.com
Fotó és Média Munkacsoport
Szabó Dávid Dömötör munkacsoport-vezető 70/602-2128 szabo.davix@gmail.com
Aradi Lilla fotós 30/789-8927 aradi.lilla@gmail.com
Banai Alex Róbert fotós 20/432-5992 xalexx19@gmail.com
Boda András fotós 30/301-6559 bodabandika@gmail.com
Buda Bence videós, fotós 30/998-2676 b.bence006@gmail.com
Csizmazia Krisztián fotós 70/773-5089 kiki.csizmazia@gmail.com
Czupi Cintia Marianna fotós 30/269-6405 czupicintia@gmail.com
Dávid Márk fotós 70/881-4780 dmark655@gmail.com
Göntér Anna fotós 30/560-0712 gonteranna1211@gmail.com
Kovács Eszter fotós 30/345-5010 sztovacs@freemail.hu
Kun Zoltán fotós 20/537-1575 kunzoltan@gmail.com
Kutas Lajos fotós 20/937-0033 lajos.kutas4@gmail.com
Lehel Vanda Laura fotós 70/328-9248 lehelvanda14@gmali.com
Májer Csaba József fotós 30/859-5683 majer.csaba.jozsef@gmail.com
Mátó Dávid fotós 20/809-8551 matodavid95@gmail.com
Matyus Ákos fotós 70/207-0182 matyus.a1@gmail.com
Nagy Alexandra Tünde fotós 30/568-7194 nagyszaszi17@gmail.com
Rácz Viktória Gabriella fotós 20/385-3863 racz.viktoria@ga.sze.hu
Serman Adriána fotós 20/395-6332 sermanadriana97@gmail.com
Szili Dániel videós 20/396-5665 szilidaniel98@gmail.com
Varga Orsolya fotós 30/813-0427 vargaorsi96@gmail.com
Design Munkacsoport
Adorján Ákos munkacsoport-vezető 20/573-9951 adorjan.akos95@gmail.com
Horváth Gábor designer 20/994-8216 gabo980301@gmail.com
Leiner Dorottya designer 70/335-2259 leiner.dorottya@gmail.com
Nagy István designer 30/544-4664 mrtireal@gmail.com
Péter Dániel designer 30/408-0106 Proethus@gmail.com
Suplicz Anna Adél designer, illusztrátor 30/654-8062 zoya9701@gmail.com
Szekeres Máté designer 20/503-6662 szekeresmate36@gmail.com
Írott Médiáért Felelős Munkacsoport
Horváth Márton munkacsoport-vezető 30/476-0664 horvathmarton.hm@gmail.com
Horváth Dominika újságíró, illusztrátor 70/673-6505 domi953003@gmail.com
Irmes Martina újságíró, illusztrátor 30/453-5903 irmesmartina@gmail.com
Roznai Dorina újságíró, illusztrátor 30/582-8691 roznaidorina@gmail.com
Serman Adriána újságíró, illusztrátor 20/395-6332 sermanadriana97@gmail.com
Szép Ádám újságíró 30/613-2536 szepadam5@gmail.com

Elérhetőség

Cím: 9026 Győr Egyetem tér 1. - Mutifunkciós Épület EHÖK iroda

E-mail: hok@sze.hu

EHÖK elérhetőségek 

Facebook oldal

Kisház - ÚT 106 (AKIK)

Hallgatói Információs és Szolgáltató Központ

Nyitvatartás:

Hétfő - Csütörtök: 09:00 - 16:00*

Péntek: 9:00 - 14:00*

*ebédszünetben zárva: 12:20-12:50

Szolgatáltatások:

  • információ nyújtás: pályázatokról, támogatásokról
  • diákhitel ügyintézés
  • vonatjegy, vasúti bérlet árusítás
  • GyőrBike ügyintézés
  • Nyomtatás, fénymásolás, scannelés
  • Sportpártolói
  • stb.

További információk

Tanulmányi Osztály fogadási idő

 A Központi Tanulmányi Osztályon és a kihelyezett Tanulmányi Osztályokon (AK, MÉK)

 az alábbi fogadási idő érvényes

Ügyintézés csak a kiírt időpontokban!

 

ÜGYFÉLFOGADÁS

2018. szeptember 17. és szeptember 30. között

Kedd 9.00-11.00
Szerda

 

9.00-11.00

13.00-14.00

Csütörtök

13.00 – 14.00

Kizárólag Levelező és Távoktatásos hallgatók számára

2018. szeptember 14. péntek

2018. szeptember 21. péntek

2018. szeptember  28. péntek

13:00 - 15:00
telefonos ügyfélfogadás

13:00 - 15:00 kedd

08:00 - 10:00 csütörtök

Diákigazolvány érvényesítése:


2018. október 08-tól fogadási időben

HÖK Események

Alkotóhét 2018. szeptember 24. 00:00 - 2018. szeptember 30. 23:00
Szenátusi Ülés 2018. szeptember 24.
Akadémiai Nap 2018. szeptember 26.
Elektronikus ZH nap 2018. szeptember 28.
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. szeptember 28. 00:00 - 2018. szeptember 29. 23:00
Kutatók Éjszakája 2018. szeptember 28. 13:30 - 23:55
Egyetemi Kari Napok 2018. október 1. 00:00 - 2018. október 3. 23:55

Térkép