Doklist.com-Pepita.hu ösztöndíj 2019

Az ösztöndíj célja, az eredeti, innovatív ötletet kitaláló egyetemi hallgatók támogatása, melyre 120.000 forint egyszeri díjat ajánlunk fel az ösztöndíj alapításának évében, 2019-ben.
Esszé téma: Okoseszközök hatása a családi életre, illetve egészségünkre

Jelentkezési határidő: 2019. március 31.

Jelentkezési felület: https://pepita.hu/#osztondij2019

Doklist.com-Pepita.hu ösztöndíj 2019

Szervezők
Az ösztöndíj szervezői a két magyar alapítású startup, a Pepita.hu családi portál illetve a Doklist.com nemzetközi orvosértéklő portál. A két cég közös érdeke, hogy hozzássegítse a családokat és egyéneket a jobb életminőséghez fenntartható és skálázható módon.

Ösztöndíj
Esszé téma
Téma: Okoseszközök hatása a családi életre, illetve egészségünkre

Kérünk, hogy 800-1,200 szóban ismertesd saját meglátásod, vagy megvalósítandó ötleted, melyben kifejted, hogy milyen hatással van vagy milyen pozitív hatással lehetnek az okoseszközök a családi életre vagy egészségünkre. Az esszét grafikonokal, képpekel, illusztrációkkal is lehet szemléletessé tenni.

Értékelési szempontok:
1.A hallgató milyen kreatívan közelítette meg a problémát.
2.Az esszé kidolgozottsága.
3.Az esszé témához köthető relevanciája.

Részvételi kritérium
Minden magyarországi, illetve a szomszédos országok magyar anyanyelvű, alap-, mester- vagy osztatlan képzésében résztvevő, 40 évnél fiatalabb, aktív státuszú hallgatója. Csak azon egyetemek hallgatóinak jelentkezését tudjuk elfogadni, amely egyetemek részt vesznek a pályázatban és weboldalunkon megjelenítik a pályázati felhívást.

Jelentkezési határidő: 2019. március 31.

Az esszét magyar nyelven, pdf formátumban kell a "Pályázat beadása" gombra kattintva lehet benyújtani.

Eredményhirdetés: 2019. május 15.
A győztest és egyetemét emailben értesítjük az ösztöndíj elnyeréséről

Részvételi feltételek
Minden hallgató egy pályamunkát adhat be
Nincsen nevezési díj, a pályázat leadása ingyenes