Beszélgess velem: Életöröm - egy pohár bor mellett

2019. január 15.-én 17 órakor Dr. Lőrincz György lesz a vendége a Beszélgess Velem! programsorozatának a Széchenyi István Egyetemen.

A beszélgetés témája: "Életöröm"

A beszélgetést egy 3 tételes borkóstoló kíséri végig.

A belépés ingyenes, de regisztrácóhoz kötött!

További információ és regisztráció a Beszélgess Velem honlapján.

Lőrincz Györgyöt 2007-ben a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjével tüntették ki, 2008-ban a Borászok borásza, 2009-ben az Év Bortermelője, 2013-ban megkapta a Magyar Köztársasági Érdemrend Tisztikeresztjét. 2014-2016 között kétszer egymás után, nem csak egy magazintól megkapta az Év Borászata/Pincészete címet, 2016-ban pedig Magyar Bor Nagydíjban részesült. Nem csak hazai, de nemzetközi sikereket is szerzett, többek között az Év Emberének választották Lengyelországban.

A borászat jelmondata: „Neked ajánljuk, Istenszülő minden munkánkat”

A rendezvény pontos helyszíne az egyetemen belül a rendezvény előtt 3 nappal véglegesedik a jelentkezők száma alapján.  Kérem, ha lehet akkor a VIP termet vagy ez E előadót szíveskedjenek biztosítani, mert a borkóstolóhoz padokra van szükségünk