Szakfelelős jelentkezések\MÉK\GV,ÉM

Kedves Hallgatótársaim!

Tóth Petra vagyok, karunk harmadéves Gazdasági és Vidékfejlesztési agrármérnöki szakos hallgatója. A Széchenyi István Egyetemhez való csatlakozás miatt a Hallgatói Önkormányzat struktúrája is gyökeresen megváltozott. Ennek köszönhetően már a mi karunkon is sokkal több hallgatónak nyílik lehetősége csatlakozni a HÖK-höz. Ebben a félévben már volt lehetőségem megismerni az új struktúrát, a hallgatók toborzása révén, ezért döntöttem úgy, hogy szaktársaimat képviselve hallgatói szakfelelős szeretnék lenni és ezzel segíteni hallgatótársaim mindennapjait.

Megbízható embernek tartom magam, aki igényes a munkájára. Azért is gondolom, hogy megfelelő pozíció lesz ez számomra, mert már a múltban is bizalommal fordultak hozzám hallgatótársaim. Könnyen barátkozom és nyitok az új felé, mindig a jobbra törekszem. Szeretnék szerves része lenni a hallgatói életnek, programok, rendezvények szerezésével színesíteni a mindennapokat.

2015-ben a tavaszi félévemet Finnországban töltöttem Erasmus ösztöndíjjal, ahol egy teljesen más oktatási struktúrába csöppentem. Rengeteg új dolgot tanultam, amit hasznosítani szeretnék itthoni munkám során. Bár a mosonmagyaróvári kar elég kicsi, ennek ellenére úgy vélem, hogy a jövőben akár mi is tudnánk külföldi diákokat fogadni, ezzel is hozzásegítve hallgatóinkat ahhoz, hogy minél több lehetőségük legyen megismerni különböző kultúrákat, szokásokat.

Bízom benne, hogy a jövőben szakfelelősként, munkámmal színesíthetem a hallgatói életet.

Köszönöm, hogy elolvastad levelem.

Tóth Petra