Szakfelelős jelentkezések\GIVK\Mérnökinformatikus BSc

György Bálintnak hívnak, másodéves Mérnökinformatikus hallgató vagyok. 2014 ősze óta rendelkezem Mérnökinformatikus szakbizottsági tagsággal.

Ez alatt az idő alatt igyekeztem a lehető legtöbb tapasztalatot szerezni ahhoz, hogy a lehető legjobban átlássam a szakbizottság munkáját. Úgy érzem, ez a törekvésem elég sikeres volt ahhoz, hogy a szakfelelősi teendőket is félelem nélkül el tudjam látni.

Megbízható embernek tartom magam, a rám osztott feladatokat igyekszem mindig a legnagyobb maximalizmussal végrehajtani. Kommunikációs képességeim jók, a csapatmunka nem jelent nehézséget számomra, sőt kifejezetten élvezzem a közös munkát. Ennek ellenére képes vagyok az önállóan dolgozni, és a szakbizottság tagjait is tudom koordinálni.

Több rendezvény lebonyolításában és szervezésében segédkeztem már. Az általános szakrendezvények (bogrács, szakest, szakestély) mellett más eseményeken is vállaltam szervezői feladatot, pl. Gólyatábor, Bortúra.

A személyes tapasztalatok és az itt elmondottak alapján, bízom a támogatásotokban.

Nyugdíjas Találkozó 2017. november 21. 15:00 - 20:00
Levelezős konzultációs hétvége 2017. november 24. - 2017. november 25.