Szakfelelős jelentkezések\DFK\Jogi asszisztens FOSZK

2015 őszén csatlakoztam a Hallgatói Önkormányzathoz és az óta aktív tagja vagyok csapatunknak. Magamat precíznek, kreatívnak és megbízhatónak vallom, feladatomnak tartom a HÖK és a hallgatók közötti jó kapcsolat fenntartását.
A szakfelelős pozíciót azért pályázom meg, mert szeretnék egy olyan feladatot vállalni, ami iránt felelősséggel tartozom és szeretnék csapatunk szerves tagja lenni. Az elmúlt év során sok feladatban segédkeztem (szociális pályázatok, tárgyfelvétel, vizsga vizsgálat, karestély). Szaktársaim bizalommal fordulhatnak hozzám, megpróbálok minden kérésüknek eleget tenni.

Bízom benne, hogy pályázatomat érdemesnek fogják találni és ez által elnyerhetem a jogi asszisztens szakfelelősi tisztséget!