Szakfelelős jelentkezések\AK\Gyógyped Ba, Tur.-Vend. Ba, Rekreáció BA

Motivációs levél

Kedves EHÖK Elnök!

Az Apáczai Csere János Kar Szakfelelős pozíciójára nyújtom be jelentkezésem a 2016/17 -es tanévre. Szeretném az itt töltött idő alatt az egyetem működését, kulturális és szórakoztató programjait szervezni, segíteni munkámmal. Szeretném képviselni a hallgatók érdekeit. A hallgatók és a tanárok közötti együttműködés, kommunikációt megkönnyíteni. Sok tapasztalatot szereztem a Sport és Kulturális bizottság tagjaként a 2014/2015-ös tanévben, és a kollégiumi bizottság program felelőseként a 2015/16-os tanévben. Jelenleg megbízottként látom el a Szakfelelősi pozíciót, és a megkezdett munkát szeretném a jövőben is folytatni. Erőségemnek tartom, hogy türelmes és nyugodt természetű vagyok, de ugyanakkor nagyon határozott. Szeretek sportolni, bulizni, szeretek rendezvényeket szervezni, lebonyolítani, a szociális élet központjában lenni. Sport rendezvények megszervezésével és lebonyolításával már a középiskolában is foglalkoztam, segédkeztem. Az SKB tagjaként pedig, sok fergeteges buli szervezésében részt vettem, valamint a hallgatói napok keretein belül a sportnapot bonyolítottam le. Tavaly részt vettem a gólyatábor szervezésében és csapatvezetőként a lebonyolításában. A Kollégiumi Bizottság programfelelőseként én feleltem a kollégiumi programokért valamit a be és kiköltöztetésben is részt vettem. Szakfelelősként a Rendszeres Szociális Támogatások begyűjtésében és elbírálásában vettem részt valamint, a Kari sportnapok lebonyolítását, Rekreációs szervezős hallgatók bálját szerveztem, szervezem. A Kari Tanács tagja voltam tavaly és az átalakult Kari Tanácsban idén is ott vagyok minden ülésen.

Bízom benne hogy, a HÖK tagjaként veletek közösen jó munkát fogok végezni.

Üdvözlettel: Varju Benjamin