Szakfelelős jelentkezések\AHJK\Környezetmérnök BSc

Tisztelt Hallgatói Önkormányzat!

Tuboly Barbarának hívnak, 2013 szeptember óta vagyok a környezetmérnöki szak hallgatója, valamint 2015 április óta vagyok tagja a Hallgatói Önkormányzatnak.

Az eddigi tanulmányaim során sok embert volt szerencsém megismerni, valamint a Hallgatói Önkormányzatba történő belépésem után megismerkedhettem a többi szak képviselőivel is.
Az elmúlt egy évben igyekeztem a legtöbb rendezvényen részt venni. Segítettem a szakgrill szervezésében, részt vettem a Környezetmérnöki Tanszék által meghirdetett konferencia lebonyolításában, csapatsegítőként részt vettem a tavaly nyáron rendezett gólyatáborban is, részt vettem a Kutatók éjszakájának az előkészületeiben, valamint az állomáspontos vetélkedőn csapatokat kísértem az állomáspontokra. Ezenkívül rendszeresen részt vettem a szakbizottsági gyűléseken, igyekeztem eleget tenni a hallgatók kéréseinek, valamint a HÖK tagsággal járó feladatokat is rendszeresen elláttam.

Az elmúlt félévben próbáltam jobban megfigyelni azt, hogy mi is a feladata egy szakfelelősnek. Ebben nagy segítségemre volt a jelenlegi szakfelelős, természetesen a mai napig és a közeljövőben is számíthatok a támogatására. Úgy érzem elég tapasztalatot gyűjtöttem ahhoz, hogy én is megálljam a helyemet, mint szakfelelős. Számomra nagyon fontosak a szaktársaim, illetve az ő bizalmuk felém. Az eddig itt töltött idő alatt is sokat segítettem nekik és úgy érzem, hogy ha szakfelelős válna belőlem még nagyobb hasznukra lehetnék.

A jövőben én is hasonlóan szeretném ellátni a szakfelelősséggel járó feladatokat az elődeim mintájára. Teljes mértékben szeretném támogatni a Környezetmérnöki Tanszéket, valamint a Hallgatói Önkormányzatot.

Üdvözlettel: Tuboly Barbara

Cím: 9026 Győr, Kálóczy tér 6.

Nyári ügyeleti rend 2017. július 27. 00:00 - 2017. augusztus 20. 23:00
Munkaszüneti nap 2017. augusztus 20. 00:00 - 23:55
Központi áramszünet 2017. augusztus 25. - 2017. augusztus 26.
Tantárgyválasztás a 2017/2018. tanév első félévére 2017. augusztus 28. 06:00 - 2017. szeptember 2. 23:55