Szakfelelős jelentkezések\AHJK\Járműmérnök BSc

Horváth Ádám vagyok, harmadéves járműmérnök hallgató. Tanulmányaim megkezdése óta tagja vagyok a Hallgatói Önkormányzatnak, és 2015 április óta mint szakfelelős tevékenykedem. Úgy gondolom az elmúlt egy évben sikeresen birkóztam meg a felmerülő feladatokkal, és célom az, hogy a hallgatók érdekeit még jobban képviselni tudjam. Rengeteg hallgatóval ápolok jó kapcsolatot, és úgy gondolom a kölcsönös bizalomnak köszönhetően, problémájukkal bátran fordulnak hozzám. Igyekszem mindenből a maximumot kihozni, akár problémamegoldás terén, akár a szakrendezvények szervezésében. Örömmel tölt el, hogy látom, szakbográcsunkat, szakestélyünket még mindig magas létszámban látogatják, mind hallgatók, mind pedig oktatók. Remélem, hogy a jövőben még színesebb programokkal tudom segíteni a hallgatókat abban, hogy a tanuláson túl, lehetőségük legyen a kikapcsolódásra is.

Nyugdíjas Találkozó 2017. november 21. 15:00 - 20:00
Levelezős konzultációs hétvége 2017. november 24. - 2017. november 25.