Bemutatkozás - Logisztikai mérnök szak

3.évfolyam

1.évfolyam

Sziasztok!

Erőss Ákos vagyok, első évfolyamos logisztikai mérnök hallgató. Az elmúlt félév során megbízott hallgatói képviselőként segítettem a hallgatói életeteket, most szeretnék indulni a választáson, és ezek után megválasztott képviselőként folytatni eddigi tevékenységemet. Bízom a támogatásotokban, szavazzatok rám! Köszönöm!

Sziasztok!

Juhász Péter vagyok, első évfolyamos logisztikai mérnök hallgató. Az elmúlt félév során megbízott hallgatói képviselőként segítettem a hallgatói életeteket, azonban most szeretnék indulni a választáson, és ezek után megválasztott képviselőként folytatni eddigi tevékenységemet. Bízom a támogatásotokban, szavazzatok rám!

Kovács Martin vagyok, logisztikai mérnök hallgató, a hallgatói önkormányzat tagja. Az első félév eleje óta tevékenykedem a Logisztika Szakbizottságban. Szeretnék még többet segíteni a hallgatóknak, ezért szeretnék indulni a választásokon.

2.évfolyam

Kárpáti Ágnes vagyok, másodéves logisztikai mérnök hallgató, megválasztott hallgatói önkormányzati képviselő. Az első félév eleje óta tevékenykedem a Logisztika Szakbizottságban. Szeretnék még többet segíteni a hallgatóknak, ezért szeretnék indulni újra a választásokon.

Sziasztok!

Mészáros Erik vagyok, jelenleg ez a második évem logisztikai mérnök hallgatóként. Egy éve vagyok a Hallgatói Önkormányzat tagja. Eddig még sosem voltam megválasztott képviselő, azonban most szeretnék indulni a választáson. Bízom a támogatásotokban, szavazzatok rám! Köszönöm!

3.évfolyam

Sziasztok! Szakács Flóra vagyok, harmadéves logisztikai mérnök hallgató. Első évem októbere óta részt veszek a hallgatói önkormányzat működésében, többek között a különböző rendezvények, szakbogrács, szakest megszervezésében és lebonyolításában, valamint a hallgatók ügyeinek intézésében. A kérdéseitekkel eddig is bátran megkereshettetek és ezután is segítségetekre leszek. Az elmúlt két évben is megválasztottként segítettem a hallgatói életeteket, ezek után is megválasztottként szeretném folytatni. Szavazzatok rám!

Sziasztok!

Kossuth Gábor Lajos vagyok, második évfolyamos logisztikai mérnök hallgató. Az elmúlt félév során megbízott hallgatói képviselőként segítettem a hallgatói életeteket, azonban most szeretnék indulni a választáson, és ezek után megválasztott képviselőként folytatni eddigi tevékenységemet. Bízom a támogatásotokban, szavazzatok rám! Köszönöm!

Nyugdíjas Találkozó 2017. november 21. 15:00 - 20:00
Levelezős konzultációs hétvége 2017. november 24. - 2017. november 25.