Hallgatói Média és Portálkezelő Csoport

Hallgatói Média- és Portálkezelő Csoport
Név Pozíció Telefonszám E-mail cím
Horváth Márton szervezeti vezető 30/476-0664 horvathmarton.hm@gmail.com
Adminisztrátor Munkacsoport
Szecsődi Tamás munkacsoport-vezető 30/238-3191 szttomy@live.com
Boda András adminisztrátor 30/301-6559 bodabandika@gmail.com
Győző Bálint adminisztrátor 30/665-4064 gybalintsupra@gmail.com
Péter Dániel adminisztrátor 30/408-0106 proethus@gmail.com
Rajkai Ádám adminisztrátor 70/540-1676 rajkaiadam93@gmail.com
Fotó és Média Munkacsoport
Szabó Dávid Dömötör munkacsoport-vezető 70/602-2128 szabo.davix@gmail.com
Aradi Lilla fotós 30/789-8927 aradi.lilla@gmail.com
Banai Alex Róbert fotós 20/432-5992 xalexx19@gmail.com
Buda Bence videós, fotós 30/998-2676 b.bence006@gmail.com
Csizmazia Krisztián fotós 70/773-5089 kiki.csizmazia@gmail.com
Czupi Cintia Marianna fotós 30/269-6405 czupicintia@gmail.com
Göntér Anna fotós 30/560-0712 gonteranna1211@gmail.com
Horváth Delinke fotós 30/723-2903 delinke8.horvath@gmail.com
Józsa Blanka fotós 20/363-6455 jozsablanka95@gmail.com
Kovács Eszter fotós, illusztrátor 30/345-5010 sztovacs@freemail.hu
Kun Zoltán fotós 20/537-1575 kunzoltan@gmail.com
Kutas Lajos fotós 20/937-0033 lajos.kutas4@gmail.com
Lehel Vanda Laura fotós 70/328-9248 lehelvanda14@gmali.com
Májer Csaba József fotós 30/859-5683 majer.csaba.jozsef@gmail.com
Mátó Dávid fotós 20/809-8551 matodavid95@gmail.com
Matyus Ákos fotós 70/207-0182 matyus.a1@gmail.com
Molnár Tamás videós 30/618-5564 molnitomi97@gmail.com
Nagy Alexandra Tünde fotós 30/568-7194 nagyszaszi17@gmail.com
Rácz Viktória Gabriella fotós, illusztrátor 20/385-3863 racz.viktoria@ga.sze.hu
Serman Adriána fotós, illusztrátor 20/395-6332 sermanadriana97@gmail.com
Steurer Márton fotós 20/336-6643 steurer593@gmail.com
Szili Dániel videós 20/396-5665 szilidaniel98@gmail.com
Varga Orsolya fotós 30/813-0427 vargaorsi96@gmail.com
Végh Tamara fotós 30/429-9506 vghtamara@gmail.com
Design Munkacsoport
Adorján Ákos munkacsoport-vezető 20/573-9951 adorjan.akos95@gmail.com
Dávid Márk designer 70/881-4780 dmark655@gmail.com
Hegyi Sára designer 30/735-3804 hegyisara0417@gmail.com
Horváth Gábor designer 20/994-8216 gabo980301@gmail.com
Huszár Kata designer, illusztrátor 30/538-4195 kata.huszar07@gmail.com
Kocziszki Diána designer, illusztrátor 20/608-4180 kocziszki.diana@gmail.com
Leiner Dorottya designer 70/335-2259 leiner.dorottya@gmail.com
Nagy István designer 30/544-4664 mrtireal@gmail.com
Péter Dániel designer 30/408-0106 Proethus@gmail.com
Suplicz Anna Adél designer, illusztrátor 30/654-8062 zoya9701@gmail.com
Szekeres Máté designer 20/503-6662 szekeresmate36@gmail.com
Varga István designer 30/947-0541 v.istvan0310@gmail.com
Varga Áron designer 30/760-0997 aronvarga98@gmail.com
Tóth Petra designer 20/268-4931 tothpetrus@gmail.com
Írott Médiáért Felelős Munkacsoport
Horváth Márton munkacsoport-vezető 30/476-0664 horvathmarton.hm@gmail.com
Baranyai Barna újságíró 20/235-2582 barnibaranyai@gmail.com
Détári Dorina újságíró 20/547-3283 detari.dorina@hotmail.com
Dobai Laura újságíró, illusztrátor 30/456-2922 dobai.laura98@gmail.com
Hegyi Sára újságíró 30/735-3804 hegyisara0417@gmail.com
Horváth Dominika újságíró, illusztrátor 70/673-6505 domi953003@gmail.com
Irmes Martina újságíró, illusztrátor 30/453-5903 irmesmartina@gmail.com
Meizer Bence riporter 30/222-7933 meizerbence@gmail.com
Orosz Dávid riporter 20/417-4915 david.sc12@gmail.com
Roznai Dorina újságíró, illusztrátor 30/582-8691 roznaidorina@gmail.com
Serman Adriána újságíró, illusztrátor 20/395-6332 sermanadriana97@gmail.com
Szép Ádám újságíró 30/613-2536 szepadam5@gmail.com

HÖK Elérhetőség

Cím: 9026 Győr Egyetem tér 1. - Mutifunkciós Épület EHÖK iroda

E-mail: hok@sze.hu

EHÖK elérhetőségek 

Facebook oldal

HÖK Események

ELTE Bartók Béla Énekkarának koncertje 2018. május 25. 19:00 - 20:00
Szenátusi ülés 2018. május 28. 14:00 - 16:00
Nyugdíjas Egyetem Diplomaátadó 2018. június 7. 10:00 - 12:00
Nyári záróvizsga időszak vége a jogász szakon 2018. június 15. 00:00 - 01:00
57. IALB Nemzetközi Konferencia 2018. június 17. 00:00 - 2018. június 21. 23:00
Nyári záróvizsga időszak 2018. június 20. 00:00 - 2018. június 29. 01:00
Diplomaátadó ünnepély-MUK 2018. június 23. 14:00 - 16:00
Szenátusi ülés 2018. június 25. 14:00 - 16:00

Kisház - ÚT 106 (AKIK)

Hallgatói Információs és Szolgáltató Központ

Nyitvatartás:
Hétfő - Csütörtök: 09:00 - 16:00*
Péntek: 09:00 - 14:00*
*ebédszünetben zárva: 12:00-12:30

Szolgatáltatások:

  • információ nyújtás: pályázatokról, támogatásokról
  • diákhitel ügyintézés
  • vonatjegy, vasúti bérlet árusítás
  • GyőrBike ügyintézés
  • Nyomtatás, fénymásolás, scannelés
  • Sportpártolói
  • stb.

További információk

Tanulmányi Osztály fogadási idő

A Központi Tanulmányi Osztályon és a kihelyezett Tanulmányi Osztályokon (AK, MÉK)

 az alábbi fogadási idő érvényes:

TO.SZE.HU

2018. május 2.-31.

kedd 09:00 - 10:00
szerda

09:00 - 10:00
13:00 - 14:00

csütörtök

13:00 - 14:00

Kizárólag Levelező és Távoktatásos hallgatók számára
2018. május 4., 11., 18., 25., péntek 13:00 - 15:00
telefonos ügyfélfogadás

13:00 - 15:00 kedd
08:00 - 10:00 csütörtök 

Térkép