Gazdasági és vidékfejlesztési FOKSZ 1.évfolyam

Kedves Hallgatótársaim!

Varga Dániel vagyok elsőéves, gazdasági és vidékfejlesztési felsőoktatási szakképzésű szakos hallgató. Igaz,hogy még csak ez az első évem az egyetemen ,de nagyon megkedveltem ezt a létet. Miért is szeretnék élni ezzel a lehetőséggel? Mert  szeretek részt venni az egyetem életében és szeretném jobban kivenni belőle a részem ,hallgatótársaim segítésével,programok szervezésével. Úgy érzem magabiztosságommal és kreatívságommal  és vezetői képességeimmel hallgatótársaim segítségére tudnék lenni. Ha Hallgatói Képviselő lehetnék, akkor igyekeznék társaimnak megfelelni, valamint amiben, tudok segíteni nekik.

Tapasztalataimat ebben az évben szereztem csoportfelelősi feladatkörömben, és a meghirdetett programokon amiken részt vettem. Csapatban is indultam ,csapatot is szerveztem.

Amit a jövőben megvalósítanék:

- ha Hallgatói Képviselő lehetnék, igyekeznék az elkövetkezendő tanulmányi éveinket megkönnyebbíteni, kényelmesebbé tenni,segíteni ahol tudok

- az egyetemi programokat folytatni, esetleg színesebbé tenni,

- a HÖK és a Hallgatók és az Egyetem közti kapcsolatot gördülékenyebbé, barátibbá tenném.

Remélem elnyerte tetszésedet a motivációs levelem, bízok abban, hogy szavazatoddal engem választasz!

Üdvözlettel:

Varga Dániel

Cím: 9026 Győr, Kálóczy tér 6.

Nyári ügyeleti rend 2017. július 27. 00:00 - 2017. augusztus 20. 23:00
Munkaszüneti nap 2017. augusztus 20. 00:00 - 23:55
Központi áramszünet 2017. augusztus 25. - 2017. augusztus 26.
Tantárgyválasztás a 2017/2018. tanév első félévére 2017. augusztus 28. 06:00 - 2017. szeptember 2. 23:55