Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnök Bsc 3.évfolyam

Kedves Hallgatótársaim!

Tóth Petra vagyok, karunk harmadéves Gazdasági és Vidékfejlesztési agrármérnöki szakos hallgatója. A Széchenyi István Egyetemhez való csatlakozás miatt a Hallgatói Önkormányzat is változásokon ment át, melynek következtében több hallgatónak van lehetősége a HÖK-ben tevékenykedni. Én, mint hallgatói képviselő szeretnék részt venni a munkában.

Olyan embernek tartom magam, aki könnyen barátkozik és találja meg a közös hangot másokkal. Mindig is szerettem volna a közösség szerves tagja lenni, és mint hallgatói képviselő lehetőségem nyílik aktívabban kivenni a részem a munkából. 2015 tavaszi félévében lehetőségem nyílt Erasmus ösztöndíjjal Finnországban tanulnom, ahol rengeteg új dolgot ismerhettem meg mind szakmai téren, mint a hallgatói életről. A kint megszerzett tapasztalataimat szeretném felhasználni az itteni munkám során. Remélem a közeljövőben sok új ötlettel színesíthetem a hallgatói életet.

Köszönöm, hogy elolvastad a levelem.

Petra

Nyugdíjas Találkozó 2017. november 21. 15:00 - 20:00
Levelezős konzultációs hétvége 2017. november 24. - 2017. november 25.