Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnök Bsc 1.évfolyam

Török Klaudia

Tárgy: Hallgatói képviselő poszt megpályázása

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Szeretném megpályázni a hallgatói képviselő posztot, amiről egy Hallgatói Önkormányzatos fórumon hallottam.

Jó szervezési készséggel rendelkezem, melyet középiskolai tanulmányaim során szereztem, amikor is az akkori osztályom gazdasági titkára voltam. Nagyon sok feladatra kellett összpontosítanom , nagyon sok esetben önállóan. De ennek ellenére szeretek csapatban dolgozni, mivel úgy gondolom, hogy a csapatmunka sokkal eredményesebb.

Azért szeretném , hogy Hallgatói képviselő legyek, hogy a Hallgatói Önkormányzat munkáját segítsem és nem utolsó sorban a szaktársaim és a hallgatótársaim akaratát tolmácsoljam ahol szükséges.

Mosonmagyaróvár, 2016. március 24.

Tisztelettel:

Török Klaudia

Wartha Patrícia

Hallgatói Irodaház Egyetem tér 1. 9026 Győr

Magyarország

Tárgy: Jelentkezés Hallgatói képviselőnek

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Ezúton szeretnék jelentkezni a Széchenyi István Egyetem Mezőgazdaság-és Élelmiszertudományi Karán meghirdetett Hallgatói képvselőnek tagnak. Mellékelten küldöm Europass önéletrajzom.

Elsősorban azért jelentkeztem Hallgatói képviselőnek,hogy első kézből értesüljek az egyetemmel, a karral és a hallgatókkal kapcsolatos hírekkel. Nagyon fontos lenne számomra hogy megválasztásom esetén értesíthessem a hallgatói társaimat, csoporttársaimat a változtatásokról és az információkról amiket kapok.

Gimnáziumi tanulmányaim alatt is kivettem a részem az osztályomat érintő tájékoztatásból és feladatok szervezéséből.

Emellett jó koncentrációs képességem és precizitásom is hasznos lehet a későbbiekben.

Említett készségeim és képességeim alapján úgy vélem, alkalmas lennék a Hallgatói képviselői feladatok ellátására.

Köszönöm, hogy időt szántak rám és várom mielőbbi válaszukat.

Fertőrákos, 2016. március 23.

Tisztelettel:

Wartha Patrícia