Egészségügyi szervező Bsc 1.évfolyam

Tisztelt Szakbizottság!

Balogh Bianka Rebeka vagyok, 20 éves. Ez az első évem az egyetemen egészségügyi szervező szakon. Érettségi után Budapestre költöztem, ahol elvégeztem egy OKJ-s turisztikai szakirányú tanfolyamot. Azért szeretnék a Hallgatói Önkormányzathoz csatlakozni, mert úgy gondolom, hogy az egyetemi életben való aktív részvételhez ez egy jó módja. Szeretek csapatban dolgozni, új ismeretségeket kötni, és hasznosan eltölteni a szabadidőmet.
Azt gondolom, hogy hasznára válnék a csapatnak kitartásommal és kreatív ötleteimmel.

Előzetes köszönettel:

Balogh Bianka Rebeka

Győr, 2016.03.24.

Bemutatkozás:

Varga Sarolta vagyok, 1 évfolyamos egészségügyi szervező szakos hallgató.

Motivációs levél:

Azért szeretnék belépni a HÖK-be, mert szeretek szervezni és az emberekkel foglalkozni. Szívesen segítenék az egyetemi munkálatokban. Középiskolában is aktívan részt vettem az iskolai programokban és a szervezésben. Megbízható, nyitott, aktív embernek tarom magam.