Ápolás és betegellátás 3.évfolyam

Sziasztok!

Farkas Henrietta vagyok, harmadéves Ápolás és betegellátás-szülésznő szakos hallgató. Az egyetemi éveim alatt két fő célom van.

Az egyik, hogy kemény munkával és tanulással egy szép napon diplomát tarthassak a kezembe. A másik pedig, hogy tanulás mellett megpróbálok minél aktívabb lenni az egyetemi közéletben. Eredményesen szeretném képviselni a szakomat, a hallgatók érdekeit szem előtt tartva.

Szeretnék mindenkit arra kérni, hogy idén tavasszal keresse fel a PLI-s urnánkat és vegyen részt a testületünk megválasztásában! Szavazataitokat előre is köszönöm!

Név: Lengyel Judit

Lakcím: 9086 Töltéstava, Széchenyi u. 38.

Telefonszám: +36704279011

E-mail: lengyel.judit93@gmail.com

Tisztelt Hallgatói Önkormányzat!

Ezúton szeretnék jelentkezni a Széchenyi István Egyetem Petz Lajos Egészségügyi és Szociális Intézetének Intézeti – Ápolás és betegellátás hallgatói képviselői posztjára.

Most harmad éves ápolás és betegellátás szakos hallgatóként érzek magamban akkora motivációt és kitartást, hogy egy ebbe a fajta munkába belevágjak ismét. Az egyetemen sok tapasztalatot gyűjtöttem az eddig eltelt idő alatt, benne voltam a PLIcsinta rekordkísérlet csapatában, részt vettem a Nyitott kapukon, több előadást valamint rendezvényt látogattam a félévek során, valamint AKIK tag is vagyok immáron két éve.

Úgy érzem, alkalmas vagyok arra, hogy egy ilyen feladattal megbirkózzak, mert megvan bennem minden, ami ehhez a tevékenységhez kell, tenni akarás, a lelkesedés a közös célok iránt, és a kitartás ezek megvalósításához.

A legfőbb erőségem, hogy könnyen feloldódok bármilyen társaságban, szívesen kommunikálok az emberekkel és szeretek társasági életet élni, valamint könnyen és gyorsan teremtek kapcsolatot új emberekkel.

Remélem meggyőző volt a bemutatkozásom, és felkeltettem az érdeklődést irányomba. Szeretném a Széchenyi István Egyetemet tevékenységemmel még büszkébbé tenni.

Üdvözlettel:

Lengyel Judit